Si | Home to miejsce dla osób ceniących produkt wysokiej klasy i jakości. Kompleksowo wyposażamy wnętrza bazując na produktach z najwyższej półki.

Nasz salon znajduje się w Krakowie na ulicy Zakopiańskiej 56, gdzie przygotowaliśmy aranżacje naszych produktów w określonych sytuacjach, tak aby ułatwić ich odbiór i zwizualizować je w określonych stylach.

Serdecznie zapraszamy do częstych odwiedzin, bowiem nasza ekspozycja zmienia się regularnie – systematycznie pracujemy nad tym, by nasi klienci mogli spełnić swoje marzenia o idealnym wnętrzu.

Współpracujemy z firmami oferującymi ekskluzywne produkty, takimi jak: schody, podłogi Marchewka, oświetlenie: Vangelis Chandeliers, Elstead, Nova Luce, Kaspa, okna drewniane Pinus, meble hiszpańskie Artelore Home. Szeroki wybór produktów marek światowej klasy, w różnych stylach – od klasyki do szlachetnego minimalizmu – pozwala na urządzenie niemal całego mieszkania.

W naszym sklepie ma również siedzibę autorskie biuro projektowania wnętrz Aleksandry Michalak, dzięki czemu klienci mają możliwość otrzymania porady architekta wnętrz oraz nawiązania szerszej współpracy z projektantem.

Serdecznie zapraszamy na dobrą kawę i nienachalną rozmowę o naszych produktach.

btt